Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

We współczesnym globalnym środowisku biznesowym ważne jest nie tylko wytwarzanie wysokiej jakości towarów. Aby były one konkurencyjne na rynku, konieczne jest zapewnienie ich zgodności z międzynarodowymi i krajowymi standardami, przepisami oraz indywidualnymi wymaganiami klientów.

Oferujemy szeroki zakres usług audytowych obejmujących cały łańcuch wartości, od procesów po organizację, usługi i systemy. Zespoły naszych specjalistów świadczących usługi audytowe mają globalne doświadczenia w każdej branży i w każdym sektorze, dzięki czemu potrafią wprowadzić najlepsze praktyki i zapewnić, że procesy i operacje naszych klientów z nawiązką spełniają wymagania obowiązujących przepisów rynkowych i standardów.

Zespoły naszych specjalistów w zakresie audytów oferują naszym klientom doświadczenie na rynku globalnym, a nasze zaawansowane ośrodki badawcze należą do najlepszych na świecie. Nasze doświadczenie zawsze stanowi wartość dodaną dostępną za pośrednictwem audytu, certyfikacji lub pomocy technicznej.