Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Czy Twój produkt jest tak dobry, jak obiecujesz? Sprawdź to poprzez badania niezawodności.

Coraz częściej klienci wybierają produkty elektryczne i elektroniczne na podstawie ich jakości i niezawodności, a nie wyglądu.

Badania niezawodności zapewniają, że produkt zachowuje się w oczekiwany sposób w okolicznościach standardowych i niestandardowych. Badania niezawodności urządzeń elektrycznych i elektronicznych umożliwiają Ci określenie żywotności produktu i poznanie przyczyn awarii. Weryfikacja niezawodności zmniejszy ryzyko wycofania produktów z rynku i koszty poniesione przed ich wprowadzeniem na rynek.

Firma SGS posiada doświadczenie i wiedzę niezbędne do przeprowadzenia pełnej gamy badań Twoich produktów. Bez względu na to, czego potrzebujesz nasza globalna sieć laboratoriów badawczych spełni Twoje konkretne oczekiwania, oraz wymagania rynków docelowych.

Usługi centrum analizy niezawodności obejmują:

  • Pojedyncze badanie
  • Stały program kwalifikacyjny
  • Plan badań dostosowany do Twojego produktu
  • Zatwierdzenie cyklu żywotności
  • Analizę porównawczą produktu

Sprzedawcy detaliczni i producenci muszą być pewni, że produkty spełniają oczekiwania dotyczące jakości i trwałości wyznaczone przez klientów i ich samych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o naszych usługach w zakresie badań niezawodności, rozległych zasobach i wiedzy na temat sektora sprzedaży detalicznej.