Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Właściwe zarządzanie dostawcami chroni marki i renomę przedsiębiorstwa, zapewniając konsekwentne przestrzeganie przez partnerów wysokich norm dotyczących jakości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i kwestii społecznych oraz aktywne wspieranie przez nich wartości, którymi kieruje się przedsiębiorstwo.

Oferowany przez SGS program audytu dostawców zapewnia dużym i małym przedsiębiorstwom cenne narzędzie do regularnego audytu zgodności lub efektywności dostawców, co pozwala im skupić się na zarządzaniu działalnością. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa program składa się z audytów drugiej strony, dostosowanych rozwiązań audytowych lub audytów trzeciej strony.

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie usług audytowych i weryfikacyjnych dla wielu różnych branż. Nasi wykwalifikowani audytorzy oferują kompleksowy audyt dostawców według potrzeb i specyfikacji klienta. Oferujemy niezależną ocenę, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zyska pewność, że dostawcy przestrzegają ustalonych norm jakości. Nasi audytorzy dysponują znajomością odpowiedniej branży, a ponadto są gotowi do natychmiastowego działania w bardziej ekonomiczny sposób niż jest to możliwe poprzez stworzenie własnego zespołu audytorów wewnętrznych.

Oferowany przez SGS niezależny program audytu dostawców zapewnia przedsiębiorstwom wzrost zysków i spokój umysłu, dzięki świadomości, że efektywność dostawców jest weryfikowana przez światowego lidera w tej dziedzinie. Już dziś skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie korzyści może zapewnić Twojemu przedsiębiorstwu oferowany przez SGS program audytu dostawców.