Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Kluczowym priorytetem firmy SGS jest pomoc klientom w zachowaniu integralności produktów poprzez zmniejszenie ryzyka w łańcuchu produkcji tak wcześnie, jak to możliwe.

Nasze kontrole surowców są ważnym etapem tego procesu. Pomagają zapewnić, że Twój dostawca spełnia specyfikacje i dają wgląd na naturę Twoich surowców:

  • Identyfikacja
  • Bezpieczeństwo 
  • Stabilność dla Twoich produktów

W rezultacie, naszym celem jest zapewnienie, że produkujesz bezpieczny, wysokiej jakości produkt spełniający oczekiwania klientów i organów regulacyjnych.

Badanie surowców na początku procesu produkcji stosowane jest w wielu branżach. Obejmują one, lecz nie wyłącznie, towary konsumenckie, sprzedaż detaliczną, zdrowie i dobre samopoczucie, żywność i rolnictwo oraz branżę motoryzacyjną. Kontrole przeprowadzane przez firmę SGS nie tylko pomagają zapewnić, że Twój produkt finalny jest najlepszej jakości, ale także umożliwiają rozpoznanie problemów i złagodzenie ich skutków zanim staną się źródłem zwiększenia kosztów i wpłyną na reputację Twojego przedsiębiorstwa.

Dzięki międzynarodowej sieci laboratoriów obsługiwanej przez światowej klasy ekspertów w dziedzinie badania surowców, jesteśmy wyposażeni do tworzenia programów badań do procesu kontroli surowców oraz ich identyfikacji, które obejmują badania chemiczne, mikrobiologiczne, mechaniczne i badanie własności fizycznych. Programy są oparte o konkretne wymagania klienta i dostosowane tak, aby spełnić wymagania przepisów obowiązujących na rynku docelowym.

Różne formy analizy surowców, które przeprowadzamy są na tyle elastyczne, aby używać ich jako pojedynczych usług informujących o rozwoju produktu lub składnika lub stanowiących część szerszego programu kontroli na przestrzeni całego łańcucha produkcji.

Współpracując z firmą SGS korzystasz z naszego ponad stuletniego doświadczenia w dziedzinie kontroli z rzetelnością i zgodnie z najwyższymi standardami. Skorzystasz także z lekcji, które pobraliśmy przeprowadzając kontrole surowców dla rozmaitych przedsiębiorstw na całym świecie. Nasi eksperci poinformują Cię o szczególnych korzyściach dla Twojej organizacji wynikających z kontroli surowców przeprowadzanych przez firmę SGS.