Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W czasach rosnących rynków międzynarodowych, producenci, dystrybutorzy, importerzy i sprzedawcy detaliczni muszą sprostać większej liczbie przepisów mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów.

Spełnienie wymagań tych przepisów, które różnią się w zależności od regionu, stanowi wyzwanie techniczne dla przedsiębiorstwa i może pochłaniać wiele zasobów lub wymagać umiejętności, których firma nie posiada.

SGS udziela pomocy technicznej organizacjom ze wszystkich gałęzi gospodarki, aby im pomóc w spełnieniu norm, wymagań przepisów lub certyfikacji.

Bez względu na Twój produkt lub docelowy rynek, nasi eksperci potrafią przygotować program pomocy technicznej oparty na konkretnych potrzebach, z uwzględnieniem norm i przepisów właściwych dla danych produktów na danym rynku. Obejmuje to także porady i pomoc w produkcji etykiet zawierających informacje o produktach, w sposób właściwy dla różnych rynków na całym świecie.

Firma SGS w aktywny sposób zapewnia aktualizację wiedzy na temat najnowszych najlepszych praktyk w branży i wymagań przepisów dla różnych branż, aby Cię zapewnić, że podczas współpracy z nami wiemy o wszystkich potencjalnych barierach technicznych na drodze do wprowadzenia produktów na różne rynki w jak najszybszy sposób.