Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Operatorzy sieci na całym świecie nakładają różne wymagania, które urządzenia klienta muszą spełnić przed uzyskaniem zgody na działanie w sieci lub sprzedaż w sklepach.

Firma SGS oferuje rozwiązania dla dostawców usług w zakresie dopuszczeń, które stanowią pierwszy etap procesu uzyskania akceptacji operatora sieci dla Twoich urządzeń telefonii komórkowej. Nasza ogólnoświatowa sieć laboratoriów posiada prawo do wykonywania badań pierwszego poziomu, wymaganych do certyfikacji dla następujących sieci:

  • AT&T
  • Sprint
  • Verizon
  • Vodafone

Ponadto jesteśmy jedynym niezależnym laboratorium badającym urządzenia bezprzewodowe, które posiada pełną zdolność do prowadzenia badań zarówno CDMA i GSM w wielu miejscach na całym świecie. Twoja firma może także skorzystać z naszej szerokiej oferty certyfikacji bezprzewodowych obejmującej Bluetooth, Wi-Fi, krajowe homologacje typu oraz Battery IEEE1725 i IEEE1625.

Zapewniamy klientowi dostęp do własnego konsultanta, dysponującego bogatą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie badań. Konsultant ten wspiera klienta przez cały proces składania wniosku i certyfikacji.