Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Korzystając z usług SGS w ramach certyfikacji Sprint oszczędzasz czas wprowadzenia produktu na rynek oraz pieniądze na jego badania.

Dostarczamy w pełni kompleksowe rozwiązanie dla markowych i nie-markowych urządzeń Sprint i możemy rozszerzyć nasze usługi na partnerów sieciowych i jednostki stowarzyszone Sprint. Zapewniamy kompletny pakiet badań przygotowujący do akceptacji przez laboratorium Sprint Acceptance oraz wprowadzenia na rynek.

Nasi doświadczeni eksperci pomogą w łatwiejszy sposób wprowadzić Twój produkt na rynek wykonując główną część badań związanych ze Sprint przeprowadzanych w USA oraz zapewnią niezbędną wiedzę dotyczącą branży i badań pomocną w procesie składania wniosku certyfikacyjnego. Jesteśmy jedynym zatwierdzonym i niezależnym laboratorium, które wspiera badania Sprint Accoustic i SLATE.

Nasza globalna sieć laboratoriów telekomunikacji bezprzewodowej posiada wiedzę i doświadczenie wymagane do przygotowania programu badań dopasowanego do potrzeb konkretnego urządzenia. Jesteśmy jedynym niezależnym laboratorium badającym urządzenia bezprzewodowe, które posiada pełną zdolność do badań w systemie CDMA i GSM w wielu miejscach na świecie. Ponadto Twoja firma może czerpać korzyści dzięki naszej szerokiej ofercie obejmującej Bluetooth, Wi-Fi, krajowe homologacje typu (FCC/IC/CE/KCC/NCC/itd.) oraz Battery IEEE1725 i IEEE1625.

Dowiedz się więcej na temat usług w zakresie badań Sprint.