Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Przyspiesz wprowadzenie swojego urządzenia na rynek dzięki badaniom i certyfikacji oferowanym przez firmę SGS i korzystaj ze współpracy z zatwierdzonym laboratorium GCF, które może wspierać Twoje pierwsze kroki w procesie uzyskania dopuszczenia Vodafone Carrier.

Na tak zróżnicowanym rynku, wymagania każdego operatora sieciowego są unikalne. Aby twoje urządzenie mogło działać w sieci Vodafone, musi spełnić wymagania i normy tego operatora. Badania mają na celu ocenę, na podstawie ustalonych kryteriów firmy, zgodności pracy Twojego urządzenia ze świadczonymi użytkownikowi usługami.

Nasza globalna sieć laboratoriów telekomunikacji bezprzewodowej posiada wiedzę i doświadczenie wymagane do przeprowadzenia badań wymaganych przez GCF i dopasowanych do potrzeb konkretnego urządzenia. Jesteśmy jedynym niezależnym laboratorium badającym urządzenia bezprzewodowe, które posiada pełną zdolność do badań w systemie CDMA i GSM w wielu miejscach na świecie.

Oszczędź czas, pieniądze i zmniejsz ilość niepotrzebnych badań. SGS może przeprowadzić wszystkie niezbędne testy w ramach międzynarodowej sieci oraz zapewnić pomoc konsultanta posiadającego szeroką wiedzę oraz doświadczenie w przeprowadzaniu badaniach. Pomoże to Twojej firmie w składaniu wniosku o certyfikację.