Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Doświadczenie firmy SGS w dziedzinie fotometrii obejmuje całą gamę wymagań przemysłu, od bezpieczeństwa i zgodności elektromagnetycznej po identyfikację substancji niebezpiecznych i charakterystykę produktu.

Oprawy oświetleniowe muszą spełnić wymagania rygorystycznych przepisów i norm w zakresie pomiarów różnych zmiennych, a oferowane przez nas usługi umożliwią Ci prowadzić handel na globalnym rynku pewnie i bez problemów.

Firma SGS rozumie Twój docelowy rynek i wymagania jakie nakłada na Twoje produkty i procesy. Oferujemy usługi w zakresie badań i certyfikacji (dostosowane do indywidualnych potrzeb producentów i sprzedawców detalicznych), aby zapewnić Ci pełen dostęp do łańcuchów dostaw na całym świecie. Stosowanie się do przepisów i norm jest nie tylko konieczne, ale także pomaga w zmniejszeniu ryzyka, poprawie efektywności i zapewnieniu zgodności w całym procesie produkcji.

Nasze metody testowe, a także badania i rozwój prowadzone na całym świecie zapewniają nam doświadczenie i wiedzę, które wykorzystujemy świadcząc usługi w zakresie badań i certyfikacji. Dowiedz się więcej.