Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jako producent, dystrybutor lub importer nowych urządzeń przemysłowych spotykasz się z wieloma różnymi przepisami międzynarodowymi o różnych wymaganiach dla rynków w różnych częściach świata.

Firma SGS świadczy szereg usług dotyczących maszyn, które pomagają przejść przez labirynt przepisów i pokazać klientom bezpieczeństwo, funkcjonalność i efektywność swoich produktów oraz dać Twoim maszynom najlepszą okazję do odniesienia sukcesu, bez względu na to, na jaki rynek są przeznaczone.

Nasi eksperci w dziedzinie dostosują programy pomagające w procesie produkcji i w łańcuchu dostaw, począwszy od konsultacji w fazie projektu koncepcyjnego poprzez kontrolę jakości i środki bezpieczeństwa podczas produkcji, po certyfikację i ocenę w odniesieniu do oczekiwań kontraktowych, międzynarodowych lub krajowych.

Korzystając z usług firmy SGS masz dostęp do wiedzy specjalistycznej i umiejętności, które zdobywaliśmy i rozwijaliśmy od momentu założenia w roku 1878 oraz do międzynarodowej sieci specjalistów i laboratoriów. Dzięki temu możemy oferować kompleksowe usługi w zakresie badania maszyn, kontroli i certyfikacji pozwalające wprowadzić Twoje maszyny na rynek tak szybko, bezpiecznie i ekonomicznie, jak to możliwe.