Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Nawet jeśli Twoja firma stosuje solidne procesy zapewnienia i poprawy jakości służące utrzymaniu wysokich standardów podczas rozwoju i produkcji produktu, niezwykle istotne jest zapewnienie jakości i bezpieczeństwa produktów przed ich wysyłką.

Klienci na całym świecie powierzyli nam przeprowadzanie końcowych kontroli losowych w celu uzyskania danych o jakości partii produktów i określeniu uszkodzeń lub niezgodności.

Nasze badania produktu końcowego nie tylko gwarantują, że produkt Twojej firmy spełnia standardy wewnętrzne, wymogi klientów i przepisy obowiązujące na rynku docelowym, ale także:

  • Wykorzystują standardowe kryteria ANSI/ASQ Z1.4 (ISO 2859-1) w celu przeprowadzania próbkowania (AQL) 
  • Generują szczegółowe raporty kontroli na podstawie określonych poziomów AQL

Możesz być zatem pewien, że my także spełniamy wymagane najwyższe standardy.

Końcowe kontrole wyrywkowe obejmują wiele testów wzrokowych przeprowadzanych, gdy 100% produktów jest wyprodukowanych, a przynajmniej 80% zapakowanych i gotowych do wysyłki. Końcowe kontrole wyrywkowe dotyczą:

  • Jakości (wygląd, działanie i jakość wykonania)
  • Ilości
  • Opakowania
  • Oznakowania 
  • Oznaczeń transportowych mających spełniać przepisowe wymogi (np. kontrola kodów kreskowych) 
  • Transportu
  • Testów zrzutowych

Końcowe kontrole wyrywkowe (FRI) to jedna z wielu przeprowadzanych przez nas kontroli produktów u producenta mających na celu zapewnienie jakości i bezpieczeństwa w ciągu całego procesu produkcyjnego: od projektu produktu do wysyłki. Mogą być traktowane jako usługi samodzielne lub można je włączyć w skład większego programu oceny i doskonalenia jakości lub programu oceny ryzyka dostosowanego do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Wszystkie kontrole są prowadzone przez światowej klasy ekspertów posiadających głęboką wiedzę specjalistyczną dotyczącą najnowszych technik i technologii kontroli. Nasi konsultanci mogą doradzić Ci w kwestii kontroli pomocnych w ocenie jakości gotowych produktów Twojej firmy i zapobiegających powstawaniu problemów w trakcie importu, a także omówią korzyści, które może osiągnąć Twoja firma dzięki współpracy ze światowym liderem w zakresie usług kontrolnych.