Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Rozmontowując produkt możesz zobaczyć jak on działa, rozpoznać wszelkie uszkodzenia lub usterki, które mogą pojawiać się w procesie produkcyjnym i prześledzić etapy procesu wytwarzania produktu.

Usługi w zakresie inżynierii odwrotnej oferowane przez SGS śledzą produkt od efektu końcowego do początku jego konstrukcji.

Rozmontowanie może stanowić wyzwanie równie trudne, jak konstruowanie produktu, a do analizy coraz bardziej złożonych produktów niezbędna jest wiedza specjalistyczna. Nasze usługi w zakresie inżynierii odwrotnej dotyczące półprzewodników i innych produktów hi-tech oferują doświadczenie i najnowocześniejsze urządzenia wymagane do przeprowadzenia dokładnej analizy Twojego produktu. Aby zapewnić wysoki poziom szczegółowości analizy stosujemy techniki zdejmowania warstw i przekrojów.

Dlaczego stosujemy inżynierię odwrotną?

Poprzez rozmontowanie produktu i ponowne zmontowanie inżynieria odwrotna jest sposobem na:

  • Określenie miejsca wystąpienia ewentualnej awarii w procesie produkcyjnym
  • Określenie w jaki sposób można ulepszyć Twój produkt
  • Ulepszenie lub powielenie formy użytkowej

Jesteśmy jednym z głównych europejskich dostawców nie-medycznych analiz laboratoryjnych, a nasze laboratorium w Dreźnie jest jednym z najdłużej działających ośrodków badających urządzenia mikroelektroniczne. Skontaktuj się z SGS, aby dowiedzieć się, co możesz zyskać korzystając z naszych usług w zakresie inżynierii odwrotnej produktu.