Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS oferuje gamę usług towarzyszących Twoim projektom z dziedziny technologii solarnych, począwszy od badań i analizy projektu, po testowanie modułów oraz certyfikację ogniw solarnych i fotowoltaicznych.

Doświadczenie firmy SGS stawia ją w czołówce branży solarnej, a obecna technologia solarna umożliwia nam oferowanie usług, które w znacznym stopniu udoskonalą Twoje operacje produkcji modułów solarnych.

Nasi eksperci pomogą Ci we wdrożeniu istotnych kryteriów konstrukcyjnych i wymogów zgodności od etapu projektowania do zakończenia cyklu życia produktu.

Znajomość norm i przepisów dla każdego produktu i rynku docelowego jest istotna dla Twojego procesu produkcji modułów i dzięki niej możemy pomóc Ci w ograniczeniu ryzyka, poprawie wydajności i zapewnieniu zgodności w całym procesie wytwarzania.Opracowujemy metody badawcze i współpracujemy przy projektach badawczo-rozwojowych organizacji z całego świata, a zdobyte doświadczenia zapewniają nam szeroką wiedzę, która jest wymagana do oferowania porad i wskazówek pomagających w zachowaniu wysokich norm jakościowych w całym procesie produkcji. Poprzez kontrole, badania, konsultacje techniczne, nadzór konstrukcyjny i ocenę wykonania możemy zapewnić, że Twoje moduły spełnią wymagania stawiane energetyce solarnej.