Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Program budowy bazy dostawców przygotowywany przez firmę SGS zapewnia zgodność z normami jakościowymi, optymalizując procesy i poprawiając poziom obsługi klienta we wszystkich działaniach związanych ze sprzedażą.

Budowanie bazy dostawców w branży motoryzacyjnej i zapewnienie zgodności są ważnymi elementami w dążeniu do konkurencyjności, ponieważ zapewniają spójność usług i kompetencje, które doceniają klienci. Oferujemy niezależne usługi z zakresu monitoringu i audytu, które pomogą zapewnić, że sieć dostawców spełnia normy branżowe, a także szczególne wymagania naszych klientów. Firma SGS może, na przykład przeprowadzić audyt uwzględniający wygląd zewnętrzny obiektów dostawcy, doświadczenie techniczne personelu, zakres oferowanych usług, itp.

Nasi audytorzy dysponują konieczną wiedzą handlową i znajomością odpowiedniej branży, aby udzielać Twoim dostawcom godnych zaufania rad. Dodatkowo, ogólnoświatowy zasięg naszej sieci oznacza, że możemy świadczyć te usługi bez względu na to gdzie prowadzisz sprzedaż.

Skontaktuj się z firmą SGS, aby dowiedzieć się w jaki sposób nasze usługi z zakresu budowania bazy sprzedawców mogą podnieść standardy jakości i poprawić poziom obsługi klienta.