Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Drobne artykuły metalowe i artykuły do prac wykonywanych samodzielnie (DIY), kiedyś używane głównie przez specjalistów, coraz częściej wykorzystywane są przez konsumentów-majsterkowiczów, którzy chcą samodzielnie wykonywać różnego rodzaju prace.

Wspominiane produkty muszą nie tylko spełniać dobrze swoją funkcję, ale też zawierać jasne i precyzyjne oznaczenia w zakresie bezpieczeństwa stosowania oraz pozostawać w zgodzie z obowiązującymi normami, aby chronić konsumenta.

Bez względu na to, czy jesteś producentem, dystrybutorem, czy sprzedawcą detalicznym artykułów DIY, narzędzi lub drobnych artykułów metalowych, firma SGS może Ci pomóc nie tylko w spełnieniu wymagań norm bezpieczeństwa i efektywności, ale także towarzyszyć Ci na wszystkich etapach produkcji i łańcucha dostaw, zapewniając na każdym z nich maksymalną efektywność i minimum ryzyka.

Współpracując z nami, korzystasz z ponad stuletniego doświadczenia w dostarczaniu programów inspekcji, analiz, certyfikacji i weryfikacji. Możesz także współpracować z ekspertami w swoich dziedzinach, którzy mogą pochwalić się współpracą z kluczowymi graczami na światowych rynkach.

Nie tylko doskonale znamy rynki produtków DIY, narzędzi i drobnych artykułów metalowych, ale też jesteśmy ekspertami w dziedzinie wymagań przepisów z różnych rejonów geograficznych. Dzięki temu możemy zapewnić spełnianie parametrów określoych w wewnętrznych specyfikacjach firmy oraz zapobiec opóźnieniu wprowadzenia produktu na rynek z powodu niezgodności z przepisami lokalnymi lub międzynarodowymi. 

Bez względu na to, czy prosisz firmę SGS o opracowanie kompleksowego programu działalności biznesowej, czy też o zapewnienie wsparcia w okresach szczytowej aktywności, możesz mieć pewność, że powierzasz te zadania w bezpieczne ręce, co potwierdzają nasze sukcesy we współpracy z kluczowymi klientami na całym świecie.