Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS jest zaufanym partnerem klientów z branży meblowej i wyposażenia domu.

Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinie inspekcji, badania, certyfikacji, audytu, zrównoważenia i szkoleń, które koncentrują się na:

  • wytwarzaniu bezpiecznych, wysokiej jakości produktów,
  • pomocy w zrozumieniu i spełnieniu wymogów regulacyjnych obowiązujących na różnych rynkach,
  • badaniu surowców lub gotowych produktów w jednym z naszych laboratoriów posiadających lokalną certyfikację,
  • opracowywaniu programów pomagających w zdobyciu certyfikacji, w razie potrzeby prowadzeniu inspekcji produktów w celu zapewnienia zachowania bezpieczeństwa i jakości podczas produkcji oraz w łańcuchu dostawy.

Nasi eksperci są światowymi liderami w swoich dziedzinach i dysponują aktualną wiedzą na temat zmian technologicznych. biznesowych i regulacyjnych dotyczących branży meblowej i wyposażenia domu. Mogą oni również udzielić porad na temat programu aktywności wspierającego cele biznesowe Twojego przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest jak najszybsze wprowadzenie produktów klienta na rynek przy jednoczesnym zapewnieniu, że spełniają one wymogi odpowiednich przepisów lub wewnętrznego planu zapewnienia jakości w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności.

Zapewnij swojemu przedsiębiorstwu przewagę konkurencyjną, korzystając - jak wiele innych firm - z dziesięcioleci doświadczenia i wiedzy fachowej zgromadzonej przez firmę SGS w branży meblowej i wyposażenia domu.