Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS może pomóc Ci w utrzymaniu jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego dzięki kontrolom w trakcie produkcji (DUPRO): ocenie jakości podzespołów, materiałów i produktów w trakcie produkcji wykonywanych przez naszych ekspertów.

Usługa z zakresu kontroli DUPRO, która jest realizowana po wyprodukowaniu od 30 do 50% towarów w zakładzie produkcyjnym polega na ocenie próbek pod kątem zgodności z przepisami, normami, warunkami umownymi i wskazuje na rzeczywiste lub potencjalne wady, które wytwórca może od razu usunąć, nie narażając się na konieczność wykonywania kosztownych testów i zmian w produktach na dalszych etapach procesu wytwórczego.

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, badań i certyfikacji, toteż idealnie zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie kontroli towaru podczas produkcji. Wykonujemy zarówno jednorazowe kontrole produktu w zakładzie, jak i inspekcje w ramach szerszego programu zapewniania i poprawy jakości. Nasz program zapewniania jakości zapewnia zachowanie norm jakościowych w całym procesie produkcyjnym, od projektu po wysyłkę towaru, zaś nasz program poprawy jakości zapewnia rozwiązania wszystkie ujawnionych problemów.

Kontrole DUPRO wykonywane przez firmę SGS stanowią istotną część kontroli produkcji w zakładzie wszystkich towarów konsumpcyjnych i możne włączyć je do własnych procedur zapewnienia jakości i oceny ryzyka. Nasi konsultanci z przyjemnością wyjaśnią, co zyska Twoja firma korzystając z usług, które pomogły już klientom w bezpiecznym i skutecznym wprowadzeniu na rynek tysięcy produktów.