Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Ochrona konsumentów oraz marki dzięki badaniu palności przez SGS

We współczesnej, światowej gospodarce towary konsumpcyjne muszą spełniać szereg różnych lokalnych przepisów i wymogów. Niezgodność z nimi może skutkować nieprzewidzianymi kosztami lub, co gorsza, szkodzić Twoim konsumentom i powodować nieodwracalną szkodę dla Twojej marki. SGS dysponuje siecią o zasięgu ogólnoświatowym, która posiada dostęp do nowoczesnego sprzętu do badania palności. Nasi wysoko wyszkoleni technicy i audytorzy współpracują w Tobą chcąc zrozumieć i wspierać Twój istniejący program zgodności lub tworzyć nowy, dostosowany do potrzeb Twojej działalności.

Nasza wiedza i możliwości badania, począwszy od materiałów budowlanych po proste zabawki dla dzieci, zapewnią, że Twój produkt jest gotowy do wprowadzenia na rynek. Niektóre z częściej badanych właściwości ognia obejmują rozprzestrzenianie się ognia, samozapłon, prędkość spalania, gęstość dymu, palność, prędkość wydzielania ciepła oraz przeskok płomieni.

Upewnij się, że Twoje produkty są bezpieczne; wykorzystaj naszą wiedzę, aby zaplanować i wdrożyć odpowiednią metodę i program badania palności towarów konsumpcyjnych. Nasze badania obejmują produkty (m.in.) pościel, materace, meble (materiały i wypełnienie), odzież, zabawki, materiały budowlane oraz przedmioty plastikowe.

Nasza szeroka sieć techników i audytorów zapewnia szybką i ekonomiczną reakcję w celu spełnienia Twoich potrzeb w zakresie badania palności.