Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Dokładne zrozumienie właściwości fizycznych i mechanicznych Twoich produktów jest ważne dla wykazania bezpieczeństwa, jakości i trwałości Twoich produktów klientom i zmniejszenia ryzyka zwrotu lub wycofania produktów.

Firma SGS jest globalnym liderem w prowadzeniu badań fizycznych i mechanicznych wykazujących bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność próbek dla szerokiej gamy branż obejmującej artykuły konsumenckie, sprzedaż detaliczną i motoryzację.

Nasze usługi w zakresie badań fizycznych i mechanicznych wspierane przez globalną sieć ponad 1200 laboratoriów i oddziałów oraz ekspertów posiadających najwyższe kwalifikacje w swoich dziedzinach, oferują międzynarodowy zasięg i znajomość wymagań przepisów lokalnych, aby upewnić Cię, że tworząc program badań mających na celu spełnienie konkretnych oczekiwań pamiętamy także o oczekiwaniach Twoich klientów i organów regulacyjnych.

Nasze usługi w zakresie badań fizycznych obejmują:

  • Badania stabilności
  • Badania wytrzymałości
  • Badania trwałości
  • Kondycjonowanie w warunkach atmosferycznych

Można korzystać z pojedynczych badań lub zintegrować je w szerszy program obejmujący metody badań fizycznych określające potencjalne problemy, takie jak:

  • Pęknięcie
  • Przyleganie
  • Deformacja 
  • Zmęczenie

Usługi z zakresu badań fizycznych i mechanicznych mogą być wykorzystywane na każdym etapie produkcji, od badań właściwości surowców po sprawdzenie trwałości kompletnych produktów. Przeprowadza się je na bardzo zróżnicowanej gamie materiałów i produktów obejmującej kosmetyki i produkty higieniczne, artykuły sportowe i rekreacyjne, wyposażenie domu, opakowania, zabawki i produkty promocyjne oraz elementy wnętrza samochodów.

Badania fizyczne i mechaniczne przeprowadzane przez firmę SGS pomagają przedsiębiorstwom w zapewnieniu konkurencyjności poprzez wykazanie ich klientom trwałości, stabilności i bezpieczeństwa produktów. Nasi konsultanci są dostępni, aby udzielić informacji na temat korzyści jakie te badania mogą przynieść Twojemu przedsiębiorstwu.