Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Szkolenie z właściwych metod sterylizacji wyrobów medycznych jest niezbędne dla firm, które podzlecają usługi sterylizacyjne innym przedsiębiorstwom.

Oferowane przez SGS programy szkoleniowe dotyczące sterylizacji są dostępne na całym świecie i prowadzone, aby pomóc klientom w spełnieniu wymogów przepisów międzynarodowych i lokalnych, w tym norm ISO jak ISO 11137.

Szkolenie z norm dotyczących sterylizacji jest często potrzebne, by pomóc klientom w kontrolowaniu zleceniobiorców, którym podzlecają oni sterylizację oraz zapewnieniu sterylności wyrobów medycznych poprzez odpowiednią dokumentację i monitoring.

Nasze programy szkoleniowe są tworzone i prowadzone przez ekspertów z tej dziedziny, dysponujących dogłębną znajomością najnowocześniejszych metod sterylizacji oraz przepisów, które firmy muszą spełnić w różnych regionach geograficznych.

Usługi szkoleniowe są w pełni elastyczne i mogą zostać dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa oraz do wymogów klientów i organów prawodawczych na docelowych rynkach geograficznych. Możemy prowadzić programy w siedzibie klienta lub w ośrodku zewnętrznym, w języku angielskim lub w języku lokalnym.

Nasi eksperci służą radą na temat treści potencjalnego szkolenia dla Twojego przedsiębiorstwa. W razie potrzeby możemy przeprowadzić audyt analizy luk w celu określenia, w jakich dziedzinach szkolenie jest najbardziej potrzebne.

SGS cieszy się międzynarodową reputacją jako organizator najwyższej klasy szkoleń. Ponad sto lat doświadczenia w pomaganiu klientom w optymalnym wykorzystaniu zasobów na drodze do wprowadzenia produktów na rynek sprawia, że w wyjątkowy sposób możemy pomóc Twojemu przedsiębiorstwu w zapewnieniu, by błędy podczas sterylizacji nie hamowały rozwoju firmy.

Wzmacniaj ludzi oraz rozwijaj swój biznes wraz z Akademią SGS

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.