Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zarządzanie bezpieczeństwem przedsiębiorstwa, łańcuchami dostaw i informacją ma zasadnicze znaczenie dla ciągłości i bezpieczeństwa działalności.

Skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem zapewnia zachowanie jakości, bezpieczeństwa i integralności produktów bądź usług poprzez stosowanie takich standardów jak ISO 27001 i ISO 28000.

Bezpieczeństwo łańcucha dostaw nie polega jedynie na bezpiecznym przewozie i unikaniu zagrożeń, lecz także na zapewnieniu, że towary nie zostały poddane żadnej manipulacji i były bezpiecznie przechowywane. Wykorzystując takie programy jak Stowarzyszenie Ochrony Transportowanych Zasobów (TAPA) oraz Partnerstwo Branży Handlowej i Celnej Przeciwko Terroryzmowi (CTPAT), można zjednoczyć producentów, przewoźników, organy ścigania i innych interesariuszy celem ochrony integralności produktów i ograniczeniu strat w międzynarodowych łańcuchach dostaw.

Nasi eksperci do spraw zarządzania bezpieczeństwem pomogą Twojemu przedsiębiorstwu zidentyfikować zagrożenia i przyczyny przestępstw oraz opracować naprawdę skuteczne inicjatywy prewencyjne i inicjatywy bezpieczeństwa. Oferowane przez SGS szkolenia, oceny, audyty i certyfikacja dają Twojemu przedsiębiorstwu niezbędną pewność, że jego działalność i majątek są bezpieczne. Nasza obecność na całym świecie sprawia, że możemy służyć pomocą w dowolnym miejscu, zaś nasze doświadczenie obejmuje wszystkie branże i sektory. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat zarządzania bezpieczeństwem.