Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS oraz Federation of Textile Industries Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) – AFTEX – sprawdzają jakość odzieży wyprodukowanej przez członków Source ASEAN Full Service Alliance (SAFSA).

Współpracujemy z AFTEX dokonując przeglądów norm usług jakościowych sojuszu i zapewniamy, że członkowie SAFSA tworzący "wirtualne fabryki pionowe" (virtual vertical factories - VVF) zachowują zgodność z przepisami. Zgodność z normami podlegającymi audytowi buduje międzynarodową wiarogodność i oznacza, że wszystkie VVF produkują odzież wysokiej jakości spełniającą wymagania nabywców na świecie.

VVF znajdują się w całym łańcuchu dostaw, od pozyskiwania tkanin i odzieży po wzornictwo, pobieranie próbek i logistykę. Aby pomóc obecnym i przyszłym VVF SAFSA w przygotowaniu się do kontroli norm, nasza lista kontrolna audytu obejmuje od fabryk tekstyliów zdolnych do współpracy z projektantami po fabryki odzieży potrafiące zapewnić kredyt eksportowy.

Skontaktuj się z firmą SGS, aby dowiedzieć się w jaki sposób nasza współpraca z SAFSA może pomóc w podniesieniu norm jakości i zyskaniu reputacji międzynarodowego dostawcy pełnego zakresu usług.