Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na eksport do Japonii, Chin i na inne kluczowe rynki międzynarodowe firma SGS przygotowała usługę kontroli 100-procentowej i sortowania produktów wadliwych.

W ramach tej usługi specjalni inspektorzy kontrolują całe partię gotowych towarów przed wysyłką, aby sprawdzić, czy spełniają one wymogi zakupu i są zgodne z przepisami.

Nasze usługi kontroli 100-procentowej i sortowania wykonywane są zwykle dla produktów specjalnych lub produktów o dużej wartości i obejmują rozdzielanie produktów dobrej jakości od wadliwych. Te ostatnie są oddzielane od partii towaru i odsyłane celem naprawy lub utylizacji.

Nasi eksperci stosują techniki podobne do używanych w końcowych losowych kontrolach próbek i obejmują:

  • Kontrolę ilości,
  • Kontrolę wzrokową,
  • Kontrolę działania,
  • Weryfikację opakowania i etykiet.

Ponadto możemy także wykonać badania pod kątem szczególnych wymogów klienta, aby zapewnić zgodność jego towarów z oczekiwaniami najważniejszych klientów.

Usługi kontroli 100-procentowej i sortowania oferowane przez firmę SGS pokazują, jak nasza firma stale rozwija swoje usługi kontrolne przeprowadzane przez stronę trzecią, aby spełnić wymagania coraz bardziej globalnych rynków. Eksperci SGS mogą doradzić, jak dostosować te nowe usługi do potrzeb zarówno obecnych, jak i nowych klientów i rynków. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w świadczeniu usług kontrolnych spełniających potrzeby różnorodnych branż, jesteśmy najlepszym partnerem, który może skontrolować jakość całych partii towarów.