Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Kontrola i pomoc techniczna w trakcie przeglądów i konserwacji oferowane przez SGS - skracają kosztowne okresy przestoju oraz szybko i bezpiecznie przywracają działania operacyjne Twojego przedsiębiorstwa.

Zapewnienie, że Twoje urządzenia i obiekty charakteryzują się optymalną wydajnością i spełniają wymogi prawne jest dla nas najważniejsze. W rezultacie niezbędne są przeglądy i konserwacje oraz wyłączenia obiektów. Nasza skuteczna kontrola i pomoc techniczna w trakcie przeglądów i konserwacji umożliwi skrócenie kosztownych okresów przestoju oraz w możliwie najszybszy i najbezpieczniejszy sposób przywróci działania operacyjne Twojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto korzystać z kontroli i pomocy technicznej w trakcie przeglądów i konserwacji oferowanych przez SGS?

Jako lider w dziedzinie przeprowadzania niezależnych kontroli, oferujemy udokumentowane osiągnięcia z zakresu skutecznego przeprowadzania czynności kontrolnych i testowych w każdym aspekcie, z jakim mamy do czynienia podczas przeglądu i konserwacji, a także wyłączenia obiektu - począwszy od przygotowań do wyłączenia, aż do pełnego przywrócenia działań operacyjnych. Nasze unikalne połączenie wysoko wykwalifikowanego personelu z nowatorskimi metodami i najnowocześniejszą technologią pomagają:

 • zapewnić prowadzenie bezpiecznych i niezawodnych operacji, jak również zgodność z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami prawnymi;
 • minimalizować kosztowne okresy przestoju oraz straty produkcyjne przy obniżonych kosztach i skróconym czasie kontroli podczas przeglądów i konserwacji obiektów;
 • uzyskiwać profesjonalne rekomendacje na wszelkie dostosowane lub dodatkowe usługi dopasowane do potrzeb;  
 • czerpać korzyści z profesjonalnego koordynowania i zarządzania wszelkimi czynnościami kontrolnymi i testowymi w trakcie przeglądów i konserwacji oraz wyłączeń.

Niezrównane specjalistyczne umiejętności wykorzystywane w celu przeprowadzania przeglądów i konserwacji możliwie pozbawionych zakłóceń

Jako światowy lider, oferujemy niezrównane profesjonalne i wiarygodne kontrole, a także pomoc techniczną w trakcie przeglądów i konserwacji oraz wyłączeń. Właśnie dlatego jesteśmy najchętniej wybierani przez klientów z całego świata, którzy wymagają przeprowadzania najbezpieczniejszych i przebiegających możliwie bez zakłóceń przeglądów i konserwacji.

Nasze usługi kontroli i pomocy technicznej obejmują:

 • system zarządzania spójnością mechaniczną,
 • usługi badań nieniszczących (NDT),
 • przygotowanie planów i harmonogramów kontroli,
 • certyfikację urządzeń ciśnieniowych,
 • kontrolę w oparciu o ryzyko,
 • dokumentację techniczną obiektu,
 • kontrolę wizualną.

Skontaktuj się z nami już dziś, by dowiedzieć się, w jaki sposób nasza kontrola i pomoc techniczna w trakcie przeglądów i konserwacji mogą skracać kosztowne okresy przestoju oraz szybko i bezpiecznie przywracać działania operacyjne Twojego przedsiębiorstwa.