Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Globalne zapotrzebowanie na energię rośnie gwałtownie z powodu uprzemysłowienia rozwijających się obszarów ekonomicznych, większej zamożności na rozwijających się rynkach, globalizacji, aspektów związanych z bezpieczeństwem energetycznym oraz zwiększonego zainteresowania paliwami przyjaznymi środowisku.

Aby sprostać tym potrzebom, dostawcy energii potrzebują lepszego dostępu do alternatywnych źródeł energii, takich jak biopaliwa, uran, metan w pokładach węgla i piasek roponośny.

Podczas gdy dzięki nowym i innowacyjnym technologiom te nowe źródła energii prezentują nowe okazje do rozwoju w sektorze energetycznym, istnieje również szereg odnośnych wyzwań operacyjnych. SGS to lider w dziedzinie opracowywania technologii analitycznych, przetwarzania i handlowych związanych z biopaliwami, wydobyciem uranu, metanem w pokładach węgla i piaskiem roponośnym. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy możesz udostępniać te źródła energii Twoim klientom w bezpieczny, wydajny i niedrogi sposób.

W skali globalnej SGS ma bardzo duże doświadczenie w dostarczaniu wszechstronnego pakietu usług klientom zajmującym się handlem, wydobyciem, opracowywaniem i produkcją konwencjonalnych oraz nowych towarów energetycznych. Zapewniamy niezawodne i niezależne wsparcie na każdym etapie energetycznego łańcucha wartości:

  • usługi wydobywcze,
  • opracowywanie schematów technologicznych i projektowanie procesu,
  • wymogi dotyczące bezpieczeństwa i licencjonowania. SGS dysponuje udokumentowaną historią stosowania praktyk i protokołów z dziedziny BHP i ochrony środowiska, z uwzględnieniem materiałów radioaktywnych.
  • Usługi wparcia handlu komercyjnego

Nawiąż współpracę z SGS i korzystaj z naszych rozpoznawalnych na całym świecie możliwości z zakresu branży energetycznej.