Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Dokładność pomiarów wielkości jest w światowym handlu LNG sprawą kluczową.

Złożone procesy skraplania i regazyfikacji wymagają precyzyjnego pomiaru wszystkich wielkości. Kalibracja statków przez SGS dla potrzeb LNG może pomóc Ci uniknąć regularnych strat w transporcie podczas przewozu ładunków gazu płynnego na całym świecie, bez względu na typ jednostki pływającej, która je przewozi.

Tabele kalibracyjne są przypisane do jednostki pływającej przez bardzo długi okres czasu, być może przez cały okres jej używania. W przypadku transportu towarów o dużej wartości, takich jak LNG, koniecznie należy zadbać, aby tabele były przykładem tego, co najlepsze zarówno w dziedzinie technologii, jak i jej implementacji.

Pracujący dla nas specjaliści zostali przeszkoleni nie tylko w dziedzinie kalibracji, ale także w naukowych aspektach LNG. Oznacza to, że przeprowadzając kalibracje, mają świadomość szkód, jakie może spowodować najmniejsza choćby niedoskonałość na powierzchni zbiornika. Opracowujemy tabele wydajności i certyfikaty dokładności, aby ustalona pojemność była wiarygodna.

Dowiedz się, jak kalibracja statku dla potrzeb LNG przeprowadzona przez SGS może wspomóc Twoje działania.