Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Niewłaściwie przeprowadzone pomiary niosą ze sobą ryzyko poważnych strat finansowych na wszystkich etapach: eksploracji, wydobycia i dystrybucji.

Korzystając z usług SGS w zakresie kalibracji przyrządów, zyskujesz pewność, że pomiary wykonywane są z najwyższą dokładnością, a niepewności pomiarowe są zredukowane, co pomoże Ci osiągnąć większe zyski.

W naszych usługach kalibracyjnych wykorzystujemy przyrządy układów do pomiarów dynamicznych, aby osiągnąć precyzję pomiarów dynamicznych. Zapewniane przez SGS urządzenia kalibracyjne odzwierciedlają najwyższe standardy.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie branżowe, które zdobyli pracując przy wykonywaniu kalibracji urządzeń każdego typu w oparciu o związane międzynarodowe normy pomiarowe.

Korzystając z naszej szerokiej gamy usług, możesz spełnić wszystkie wymagania odnośnie kalibracji urządzeń, co umożliwi Ci zoptymalizowanie Twojej rentowności. Przeczytaj dalsze informacje albo skontaktuj się z nami w SGS, aby dowiedzieć się więcej.