Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Dokładność pomiarów wielkości jest w światowym handlu sprawą kluczową.

Oferowane przez SGS usługi w zakresie kalibracji zbiorników pomogą w przeprowadzaniu pomiarów i weryfikacji ilości oraz w utrzymaniu dobrych relacji umownych z klientami.

Znaczenie dokładnej kalibracji zbiorników

Kalibracja to proces pozwalający na określenie dokładnej faktycznej objętości obudowy w odniesieniu do określonej wartości pomiaru. Jest to kluczowe dla uzyskania dokładnych pomiarów ilościowych. Bez precyzyjnych tablic kalibracyjnych, nawet najlepsze systemy pomiarowe i najbardziej dokładne wyniki pomiarów ręcznych mają niewielką wartość. Jeśli Twoim partnerem w dziedzinie kalibracji będzie SGS, możesz mieć pewność, że pomiary będą dokładne w najwyższym stopniu, co pomoże Ci utrzymać zaufanie klientów i zapobiec kosztownym pomyłkom.

Dlaczego SGS?

SGS jest światowym liderem w fizycznej kalibracji jednostek każdego typu, w tym nieruchomych zbiorników magazynowych, autocystern, zbiorników do demontażu oraz specjalistycznych statków do przewożenia gazu i metanowców.

Stosując tradycyjne metody kalibracji zbiorników, SGS pozostaje na bieżąco z postępami w rozwoju technologii kalibracji. Najnowocześniejsze techniki, takie jak laserowa technologia pomiaru odległości, pozwalają na kalibrację zbiorników statków i zbiorników lądowych bez konieczności stawiania rusztowań, co pozwala do minimum ograniczyć koszty dodatkowe i zakłócenia w normalnej pracy. Opracowujemy także tabele objętości, certyfikaty dokładności i odpowiednie oprogramowanie, które pozwala mieć pewność, że ustalona pojemność jest wiarygodna.

SGS jest również ekspertem w kalibracji pionowych zbiorników lądowych, zbiorników pryzmatycznych, zbiorników membranowych, butli poziomych i zbiorników kulistych.

Dowiedz się, jak usługi SGS w zakresie kalibracji, mogą Ci pomóc w osiągnięciu najwyższego poziomu dokładności pomiaru Twoich zbiorników.