Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi zabezpieczenia towaru(collateral services) firmy SGS — zmniejszają zagrożenia związane z handlem i transakcjami.

Usługi zabezpieczenia przedmiotu finansowania (collateral services) oferowane przez niezależnego dostawcę są absolutną koniecznością dla firm produkcyjnych, rafinerii, firm handlowych, dystrybutorów czy banków finansujących, w przypadku których zmniejszenie ryzyka związanego z handlem i transakcjami ma znaczenie krytyczne. Nasze usługi zabezpieczenia przedmiotu finansowania (collateral services) minimalizują stopień narażenia na ryzyko, dając pewność, że zmagazynowane przez Twoją firmę towary są pod bezpiecznym nadzorem i spełniają wszystkie umowne wymagania.

Jako światowy lider w zakresie usług zarządzania zabezpieczeniami przedmiotu finansowania (collateral services) oferujemy bezkonkurencyjne doświadczenie i wiedzę specjalistyczną, najnowsze technologie i unikalną sieć ogólnoświatową. To sprawia, że możemy zaoferować najwyższe standardy jakości i spójności, zapewniając możliwość bezproblemowego prowadzenia handlu i realizacji transakcji w każdym miejscu na świecie.

Aby dowiedzieć się, jak nasze usługi zabezpieczenia przedmiotu finansowania (collateral services) mogą pomóc Twojej firmie zmniejszyć ryzyko związane z handlem i transakcjami, skontaktuj się z nami już dziś.