Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Wiele projektów, zarówno typu "green field", jak i modernizacyjnych, wymaga założenia lub rozwinięcia laboratorium na terenie zakładu.

W SGS mamy doświadczenie i wiedzę techniczną, którą możemy wesprzeć Twoje przedsięwzięcie projektując takie laboratoria bez względu na to, gdzie na świecie się znajdujesz, pozwalając Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i stres organizacyjny.

Laboratorium na miejscu pozwala operatorom zakładów naftowych, gazowych i chemicznych oraz inwestycji na wykonywanie w krótkim czasie badań rutynowych i specjalnych. Przeważnie takie laboratoria mogą spełniać szereg najważniejszych wymogów handlowych i prawnych dotyczących badań i analiz:

  • zgodności z przepisami ochrony środowiska;
  • analizy, raportowania i - tam, gdzie to konieczne - certyfikowania ropy, gazu i produktów petrochemicznych. Te informacje mogą być wykorzystane dla wykazania zgodności z umowami sprzedaży, umowami w zakresie finansowania, wytycznymi projektu albo lokalnymi przepisami.
  • Rozmieszczenie węglowodorów
  • Optymalizacja produkcji
  • Wsparcie dla strategii dot. chemii produkcyjnej
  • Zarządzanie spójnością aktywów przedsiębiorstwa i niezawodność sprzętu
  • Nadzór organu kontrolnego

Usługa projektowania laboratorium dla wczesnej fazy projektu (fazy FEED)

Wspólnie z Tobą możemy pracować nad:

  • stworzeniem optymalnego projektu laboratorium w oparciu o kryteria ogólne, jak przestrzeń, dostępne obiekty, instalacje, względy bezpieczeństwa, przepływ pracy, zabezpieczenia, zdrowie personelu i higiena przemysłowa;
  • opracowaniem i optymalizacją programów próbkowania i analizy, włącznie z wprowadazniem najróżniejszych metod optymalizacji całości procesów;
  • zapewnieniem profesjonalnej pomocy związanej z projektowaniem/budową stacji próbkowania (wparcie techniczne, operacyjne, związane z bezpieczeństwem i ochroną środowiska).

Dlaczego SGS?

SGS stawia przede wszystkim na innowację. Wykorzystując najlepszą dostępną technologię przenosimy laboratorium dokładnie tam, gdzie jest potrzebne najbardziej - do źródła, zapewniając naszym klientom precyzyjne i natychmiastowo dostępne dane. Aktywnie uczestniczymy w projektowaniu, rozwijaniu, wyposażaniu i instalowaniu laboratoriów "pod klucz", dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta w zakresie próbkowania i analizy. Na bieżąco prowadzimy również bazę danych szerokiej gamy technik analitycznych i procesów wykorzystywanych w wielu rożnych branżach.

Zarządzamy ponad 185 laboratoriami ropy, gazu i chemikaliów na całym świecie.

Dowiedz się więcej, jak usługi SGS w zakresie projektowania laboratorium mogą wspomóc Twoje działania.

Ta usługa nie jest obecnie dostępna w Twoim kraju. Dysponujemy jednak siecią o zasięgu ogólnoświatowym, która nie ma sobie równych. Prosimy o kontakt w celu omówienia możliwości realizacji tej usługi.