Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Podwykonawstwo realizowane przez dział usług laboratoryjnych SGS daje pewność, że badania laboratoryjne są w rękach światowej klasy ekspertów, a klient może skupić się na swojej działalności biznesowej.

Nasz dział usług laboratoryjnych ma międzynarodowy zasięg i wykorzystuje najnowsze technologie oraz metodologie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują najbardziej dokładne i niezawodne wyniki. Nasi eksperci są gruntownie wyszkoleni i posiadają głęboką wiedzę w swoich dziedzinach, znają także potrzeby biznesowe naszych klientów oraz mają doświadczenie w spełnianiu wymagań przepisów międzynarodowych i lokalnych w wielu branżach.

Wielka międzynarodowa sieć laboratoriów SGS jest najlepsza w swojej klasie. Mamy liczone w dziesiątkach lat doświadczenie w badaniach naukowych, a współpracujący z nami klienci zyskują dostęp do wiedzy i umiejętności, które zdobyliśmy podczas pracy z innymi klientami. Oferujemy szereg usług, które można dopasować do konkretnych wymagań, na przykład do wszechstronnego programu laboratoryjnego bądź pojedynczych badań, i realizować u klienta lub w podwykonawstwie. Nasi konsultanci mogą doradzić najlepsze rozwiązania, niezależnie od tego, czy chodzi o wsparcie w pełnym zakresie, czy też dodatkową pomoc w okresach spiętrzenia prac.

Przedsiębiorstwa na całym świecie czerpią korzyści z naszego potencjału naukowego. Każdy klient, od międzynarodowych koncernów po mniejsze przedsiębiorstwa, otrzymuje jednakowo wysoki stopień zaangażowania w przeprowadzenie badań zgodnie ze standardami w sposób możliwie najszybszy i najbardziej efektywny.

Nasi konsultanci są gotowi do rozmów na temat sposobu utworzenia programu badań odpowiedniego do potrzeb, który umożliwi naszym klientom zachowanie czołowej pozycji w branży.