Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Gwałtowny rozwój technologii i potrzeba kontrolowania wydatków i liczby personelu sprawiły, że dostępne możliwości w zarządzaniu nabrzeżami czy terminalami radykalnie się zmieniły.

Rośnie liczba lokalizacji, w których utrzymywanie przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku liczby personelu koniecznej, aby sprostać wszystkim zadaniom i poradzić sobie w każdej sytuacji, stało się niewykonalne. Outsourcing i zatrudnianie pracowników kontraktowych stają się dla operatorów nabrzeży i instalacji coraz bardziej atrakcyjne. SGS oferuje rozwiązanie, które pozwoli Ci zoptymalizować zarówno koszty, jak i wydajność Twoich działań.

SGS opracowało kompleksową usługę zapewniającą personel i specjalistyczną wiedzę niezbędną do zarządzania nabrzeżem zgodnie ze wszystkimi przepisami prawnymi, regulaminem portu i najlepszymi praktykami roboczymi. To oznacza, między innymi, zapewnianie w odpowiednim czasie personelu koniecznego do prawidłowego załadunku i rozładunku jednostek pływających i barkowców, wagonów kolejowych i pojazdów drogowych.

Nasze usługi dla operatorów nabrzeża obejmują załadunek i rozładunek jednostek i barkowców wychodzących w morze, a zwłaszcza:

  • pozycjonowanie statku;
  • kontrolę portową, ustalanie rozkładu rejsów i cumowanie;
  • ustawianie obwodu pomiarowego dla rurociągu przesyłowego;
  • przygotowanie zabezpieczeń przeciwpożarowych;
  • ochronę dróg dostępu do nabrzeża i innych terenów;
  • podłączanie węża i zapewnienie odpowiedniego personelu;
  • opracowanie listy zasad bezpieczeństwa.

Dla terminali będących samodzielnymi przedsiębiorstwami oferujemy również usługi w zakresie konserwacji terminalu, dokumentacji i kontroli bezpieczeństwa.

Dowiedz się, jak SGS może zadbać o to, aby Twoje operacje w obrębie nabrzeża przebiegały bez zakłóceń.