Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zarządzanie laboratoriami może być sporym wyzwaniem, jeśli nie zajmujesz się tym na co dzień. Na początek, laboratoria wymagają regularnych i znacznych nakładów finansowych.

Wymagają również wysoce specjalistycznego oprogramowania, pozwalającego na przetwarzanie ogromnych ilości surowych danych, które należy zarejestrować i zapisać. Ponadto Twoi klienci będą chcieli mieć pewność, że Twoje laboratoria działają zgodnie z najnowszymi standardami QSHE, czyli dbałości o Jakość, Bezpieczeństwo, Zdrowie i Środowisko Naturalne, i że jesteś w stanie tę zgodność wykazać za pomocą niezależnych akredytacji.

Jeśli Twoim partnerem zostanie SGS, będziesz mógł zlecić analizę swoich próbek jednemu z ponad 600 laboratoriów. Zwrócenie się do SGS, aby przejęło zarządzanie i obsługę Twojego laboratorium (na terenie rafinerii, zakładów albo terminalu) jest kolejnym pewnym sposobem, który pozwoli Ci skupić się na tym, co stanowi główną część działalności Twojej firmy, zaś Twoje operacje będą bezpieczne w rękach akredytowanego lidera w branży.

Dlaczego warto korzystać z usług zarządzania laboratoriami oferowanych przez SGS?

  • Zyskujesz dostęp do ogólnoświatowej sieci specjalistów analityków i najnowocześniejszych urządzeń laboratoryjnych na całym świecie.
  • Pozbywasz się konieczności inwestowania w sprzęt laboratoryjny i specjalistyczne oprogramowanie. 
  • Zmniejszasz swoje potrzeby kadrowe.
  • Zwiększasz zaufanie klientów dzięki niezależnym certyfikatom SGS, które możesz dołączać do swoich produktów.

Dowiedz się, jak usługi SGS związane z zarządzaniem laboratoriami mogą wspomóc Twoje działania.