Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Próbki są kluczową częścią procesu podejmowania decyzji.

W SGS mamy świadomość, że pakowanie i dystrybucja próbek stanowią kluczowe narzędzie marketingowe i że jakość Twojej próbki, sposób jej prezentacji oraz czas dostawy są często kluczem do generowania nowych możliwości biznesowych.

Nasze usługi w zakresie zarządzania próbkami łączą najnowocześniejsze technologie z niezrównaną dbałością o szczegół, co pozwala na niedrogie i terminowe dostarczenie próbek, a Tobie pomogą zrobić możliwie najlepsze wrażene na przyszłych i obecnych klientach.

Miejsca składowania próbek

SGS posiada strategicznie zlokalizowane centra dystrybucji próbek chemicznych oraz mniejsze ośrodki satelickie rozsiane po globalnej sieci SGS. Centra te posiadają licencje na przechowywanie zarówno niebezpiecznych, jak i nieszkodliwych substancji chemicznych, w tym produktów łatwopalnych, toksycznych lub żrących i są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do przywracania, pakowania i etykietowania.

Nasze usługi obejmują dopasowany do potrzeb Klienta system gospodarowania zapasami typu smart, zapewniający stałe utrzymanie maksymalnego poziomu zapasów i pozwalający uniknąć sytuacji, gdy zapas próbek się wyczerpie oraz minimalizujący konieczność utylizacji próbek z powodu utraty ich ważności. Produkty mogą być również przechowywane w szczególnych warunkach, na przykład w atmosferze azotu, w środowisku kontrolowanej temperatury, schładzane lub podgrzewane.

Usługi typu pick and pack w zakresie próbek

SGS oferuje także usługi typu pick and pack. Próbki są pobierane on-site, w zakładzie Klienta i przewożone do najbliższego oddziału SGS, gdzie zostają odpowiednio opakowane, udokumentowane i rozdystrybuowane.

Realizacja zamówienia

Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, aby być na bieżąco z szybko zmieniającymi się przepisami dotyczącymi transportu. Zadbają, aby wszystkie wysyłki były opakowane, opatrzone etykietami i udokumentowane zgodnie z odpowiednimi przepisami dotyczącymi transportu. Dbamy, aby Twoje zamówienia na próbki były realizowane bez przeszkód i w krótkim czasie. Ogromna większość próbek jest wysyłana w ciągu jednego dnia roboczego. Podczas całego procesu wysyłki, nasi Klienci mogą śledzić status przesyłki oraz szczegóły doręczenia za pośrednictwem nowatorskiego narzędzia internetowego.

Dowiedz się, jak outsourcing zarządzania próbkami do SGS może zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w tym zakresie i przynieść Ci znaczne oszczędności.