Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zwiększające się zapotrzebowanie na niezawodną, czystą i ekonomiczną energię jest motorem światowego rozwoju przemysłu jądrowego.

Jawność, wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność stają się coraz bardziej ważne dla organów tworzących przepisy oraz dla dostawców energii i producentów.

Aby zapewnić bezpieczne działanie elektrowni jądrowej oraz uzyskanie optymalnej wydajności energetycznej, należy koniecznie przeprowadzić weryfikację projektu i jego realizacji. Bardzo ważne jest również, aby elektrownie były odpowiednio konserwowane, co zapewni ich działanie w założonym czasie eksploatacji. W kontekście instalacji i konserwacji elektrowni jądrowej równie duże znaczenie mają zdrowie i bezpieczeństwo, ekonomiczność oraz przeprowadzanie kontroli i audytów zgodnie z zatwierdzonymi normami międzynarodowymi.

Krajowe, międzynarodowe oraz przyznawane firmie SGS przez klientów akredytacje stanowią potwierdzenie naszej wiedzy w dziedzinie przemysłu jądrowego. Sprostanie wymogom z zakresu bezpieczeństwa i jakości to priorytetowy aspekt świadczonych przez nasz usług. Dzięki temu wiesz, że możesz polegać na SGS w sprawie zapewniania zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa jądrowegoi zagwarantować bezpieczne działanie elektrowni.