Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Pomiary terenowe dotyczące elektrowni fotowoltaicznych (PV) oferowane przez firmę SGS – zapewniają, że moc użyteczna Twojej elektrowni fotowoltaicznej jest zgodna z wyznaczonymi celami dotyczącymi wydajności oraz parametrami technicznymi.

Kluczową sprawą jest zapewnienie, żeby Twoja elektrownia fotowoltaiczna osiągnęła wyznaczony cel energetyczny. Uszkodzenia, takie jak moduły fotowoltaiczne nie przynoszące spodziewanych efektów, skutkują awariami i utratą przychodów. Nasza usługa w zakresie pomiarów terenowych pomaga wyznaczyć charakterystykę energetyczną oraz moc użyteczną linii, modułów i całego systemu tak, by zapewnić, że moc użyteczna Twojej elektrowni fotowoltaicznej jest zgodna z wymaganą specyfikacją.

Dlaczego warto wybierać pomiary terenowe dotyczące elektrowni fotowoltaicznych oferowane przez firmę SGS?

Możemy pomóc Ci:

  • zmierzyć moc użyteczną całego systemu lub części Twojej elektrowni fotowoltaicznej;
  • zapewnić, by moc wyjściowa elektrowni fotowoltaicznej spełniała wymagania oraz wyznaczone cele dotyczące wydajności;
  • zidentyfikować wady oraz poznać przyczyny niskiej mocy użytecznej;
  • zlokalizować defekty elektryczne, by uniknąć dalszych awarii i utraty przychodu.

Najwyższej światowej klasy pomiary terenowe dotyczące elektrowni fotowoltaicznych przeprowadzane przez zaufanych ekspertów

Jako światowy lider w dziedzinie certyfikacji, badań, weryfikacji i kontroli, jesteśmy godnym zaufania partnerem wybieranym przez klientów, którzy wymagają usług wysokiej jakości dotyczących elektrowni słonecznych na całym świecie.

W wyniku naszego doświadczenia i fachowości możesz polegać na naszej reputacji, ponieważ wyznaczamy standardy jakości i rzetelności. Nasza wiedza uwzględniająca globalne uwarunkowania oraz najnowocześniejsze obiekty do badań nad energią słoneczną pozwalają producentom na opracowywanie coraz lepszych produktów wykorzystujących energię słoneczną, które trafiają na światowe rynki.

Ponadto oferujemy nie tylko badania i certyfikację, ale jesteśmy również w stanie obsłużyć cały łańcuch wartości i cykl projektu z branży wykorzystującej energię słoneczną.

Nasze usługi przeprowadzania pomiarów terenowych dotyczących elektrowni fotowoltaicznych obejmują:

  • kontrolę wizualną i pomiary mocy elektrycznej w różnych punktach i jednostkach;
  • szczegółowe sprawozdania, skrótowe przedstawienie wykrytych odstępstw i proponowanych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o pomiarach terenowych dotyczących elektrowni fotowoltaicznych.