Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi odbiorów końcowych oferowane przez firmę SGS – dają pewność, że Twój obiekt pozyskujący energię odnawialną działa w pełni poprawnie i zgodnie z wszystkimi planami, projektami, przepisami i specyfikacjami.

Bez względu na to czy chcesz stworzyć nową, poszerzoną, zmodyfikowaną farmę wiatrową lub elektrownię słoneczną, przed dokonaniem płatności musisz mieć pewność, że będzie ona działać w pełni poprawnie i zgodnie z wszelkimi specyfikacjami. Nasze usługi kontroli i badań odbiorów końcowych dają pewność, że wszelkie niezbędne komponenty zostały wyprodukowane i zainstalowane zgodnie z planami, projektami, przepisami i specyfikacjami.

Dlaczego warto wybierać usługi kontroli i badań odbiorów końcowych oferowane przez firmę SGS?

Oferujemy Ci profesjonalne, niezależne kontrole i badania odbiorów końcowych mające na celu:

  • zapewnienie, że Twoja farma wiatrowa lub elektrownia słoneczna działa w pełni poprawnie i zgodnie z wszelkimi specyfikacjami;
  • zapewnienie niezawodnej i stabilnej eksploatacji, umożliwiającej produkcję energii;
  • określenie wszelkich problemów związanych z kluczowymi komponentami.

Światowej klasy kontrole i badania odbiorów końcowych oferowane przez ekspertów w dziedzinie energii odnawialnej

Jako światowej klasy firma zajmująca się kontrolą, weryfikacją, badaniem oraz certyfikacją oferujemy Ci usługi sieci akredytowanych ekspertów o zasięgu ogólnoświatowym, posiadających niezrównane doświadczenie w branży energii odnawialnej. Nasze zaangażowane, wewnętrzne centrum kompetencji ds. energii wiatrowej oraz niespotykany zasięg na skalę światową umożliwiają nam oferowanie usług kontroli i badania odbiorów końcowych Twoich projektów przybrzeżnych farm wiatrowych na całym świecie.

Nasze kontrole i badania odbiorów końcowych obejmują:

  • kontrole odbiorów końcowych,
  • badanie odbiorów końcowych,
  • obchód oraz kontrole wizualne obiektu,
  • etykietowanie i znakowanie,
  • pomiary elektryczne,
  • szczegółowe sprawozdania.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób nasze usługi kontroli i badania odbiorów końcowych mogą dać Ci pewność, że Twój obiekt działa w pełni poprawnie i zgodnie z wszelkimi specyfikacjami.