Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Przeprowadzane przez firmę SGS badania nieniszczące zapewniają bezpieczne i wydajne działanie Twojego sprzętu i składników majątku dzięki wykryciu usterek zanim spowodują one poważne uszkodzenia oraz zapewnia zgodność z międzynarodowymi normami.

Od placów budów, przez rurociągi i rafinerie, po stocznie i elektrownie atomowe — musisz monitorować i poprawiać niezawodność Twoich procesów i sprzętu. Świadczone przez nas usługi w zakresie badań nieniszczących (NDT) umożliwiają Ci pełne lub wybiórcze zbadanie składników Twojego majątku przy wykorzystaniu starannie opracowanych procedur i wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych inspektorów NDT. Dzięki temu możemy zapewnić Ci kompletne i wartościowe dane umożliwiające Ci podejmowanie świadomych decyzji w zakresie zarządzania majątkiem.

Dlaczego warto wybrać przeprowadzane przez firmę SGS badania nieniszczące?

Oferujemy Ci najskuteczniejsze metody badań nieniszczących mające na celu zbadanie spójności Twojego sprzętu i składników majątku. Oferowane przez nas kompleksowe metody badań nieniszczących (NDT) pomagają:

  • monitorować spójność składników Twojego majątku przy wykorzystaniu inwazyjnych i nieinwazyjnych metod;
  • wykrywać usterki i nieprawidłowości zanim spowodują one poważne uszkodzenia lub niezgodność z wymogami;
  • oszczędzać czas i pieniądze dzięki szybkiemu i wiarygodnemu badaniu składników Twojego majątku i sprzętu na każdym etapie ich cyklu życiowego — od produkcji po pełną operacyjność;
  • zapewnić bezpieczne i niezawodne funkcjonowanie Twoich obiektów.

Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i zasoby zapewniające Ci badania nieniszczące najwyższej światowej klasy

Posiadając globalną reputację opartą na udokumentowanych doświadczeniach, jesteśmy globalnym dostawcą kompleksowych usług w zakresie badań nieniszczących, któremu możesz zaufać. Nasi wykwalifikowani i certyfikowani inspektorzy przeprowadzają badania nieniszczące zgodnie z międzynarodowymi normami, co zapewnia Ci spokój i bezpieczeństwo. Najlepsze jest to, że dzięki naszej sieci NDT działającej w ponad 40 krajach, możemy służyć Ci światowej klasy specjalistyczną wiedzą z zakresu badań nieniszczących na lokalnym szczeblu, w pobliżu Twojej firmy — w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie badań nieniszczących mogą pomóc Ci w zapewnieniu bezpiecznego i wydajnego działania sprzętu i składników majątku.