Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Ocena produkcji energii oferowana przez firmę SGS - wyznacza oczekiwaną roczną produkcję energii planowanej elektrowni.

Produkcja energii Twojej elektrowni zależy od wielu czynników. Nasza usługa oceny uzyskiwanej energii bierze pod uwagę te różne czynniki, w celu wyznaczenia oczekiwanej rocznej produkcji energii planowanej elektrowni.

Dlaczego warto wybierać ocenę produkcji energii oferowaną przez firmę SGS?

Możemy pomóc Ci:

  • wyznaczyć oczekiwaną roczną produkcję energii planowanej elektrowni, dzięki naszym zaawansowanym technikom symulacji komputerowych;
  • obliczyć, czy Twój system fotowoltaiczny może być obsługiwany w opłacalny sposób, dzięki wykorzystaniu wyników naszej oceny;
  • zapewnić, że Twoje obliczenia dotyczące kosztów są na tyle realistyczne, by można było podejmować przemyślane decyzje.

Niezawodna ocena produkcji energii oferowana przez światowej klasy ekspertów

Jako światowy lider w dziedzinie certyfikacji, badań, weryfikacji i kontroli, jesteśmy godnym zaufania partnerem wybieranym przez klientów, którzy wymagają usług wysokiej jakości dotyczących elektrowni na całym świecie. W wyniku naszego doświadczenia i fachowości możesz polegać na naszej reputacji, ponieważ wyznaczamy standardy jakości i rzetelności.

Nasza wiedza uwzględniająca globalne uwarunkowania oraz najnowocześniejsze obiekty do badań nad energią słoneczną zapewniają producentom opracowywanie coraz lepszych produktów wykorzystujących energię słoneczną, które trafiają na światowe rynki. Ponadto oferujemy nie tylko badania i certyfikację, ale jesteśmy również w stanie obsłużyć cały łańcuch wartości i cykl projektu z branży wykorzystującej energię słoneczną.

Nasza usługa oceny uzyskiwanej energii obejmuje:

  • zbieranie danych odnoszących się do usług lub wyznaczonych na miejscu, dzięki wykorzystaniu pomiarów długoterminowych lub międzynarodowych rejestrów pogodowych;
  • obliczanie oczekiwanej rocznej produkcji energii, dzięki zastosowaniu symulacji komputerowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nas usługach w zakresie oceny uzyskiwanej energii.