Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badanie funkcjonalności i bezpieczeństwa oferowane przez firmę SGS – zapewnia, że Twoja farma wiatrowa lub elektrownia słoneczna działa wydajnie i bezpiecznie.

Aby zapewnić skuteczną eksploatację farmy wiatrowej lub elektrowni słonecznej musisz mieć pewność, że Twój obiekt działa wydajnie i bezpiecznie. Nasze usługi badania funkcjonalności i bezpieczeństwa zapewniają ocenę stanu technicznego Twojego obiektu, która ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa i wydajności.

Dlaczego warto wybierać usługi badania funkcjonalności i bezpieczeństwa oferowane przez firmę SGS?

Oferujemy Ci profesjonalne i niezależne badanie funkcjonalności i bezpieczeństwa, które ma na celu pomóc Ci:

  • zapewnić, że Twój obiekt jest niezawodny, bezpieczny i działa bez zakłóceń;
  • ocenić integralność strukturalną i bezpieczeństwo;  
  • podejmować przemyślane decyzje dotyczące planowania napraw i konserwacji.

Światowej klasy usługi badania funkcjonalności i bezpieczeństwa oferowane przez ekspertów z dziedziny energii odnawialnej

Jako światowej klasy firma zajmująca się kontrolą, weryfikacją, badaniem oraz certyfikacją oferujemy Ci usługi sieci akredytowanych ekspertów o zasięgu ogólnoświatowym, posiadających niezrównane doświadczenie w branży energii odnawialnej. Nasze zaangażowane, wewnętrzne centrum kompetencji ds. energii wiatrowej oraz niespotykany zasięg na skalę światową umożliwiają nam oferowanie usług badania funkcjonalności i bezpieczeństwa Twoich projektów przybrzeżnych farm wiatrowych na całym świecie.

Nasze badanie funkcjonalności i bezpieczeństwa obejmuje szczegółowy raport zawierający wszystkie nasze spostrzeżenia. Zawiera ono również zalecenia napraw oraz zapobiegania uszkodzeniom, co pozwala zminimalizować koszty konserwacji.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób nasze usługi badania funkcjonalności i bezpieczeństwa mogą pomóc Ci zapewnić bezpieczeństwo i wydajność Twojego obiektu produkującego energię odnawialną.