Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Certyfikaty importowe i eksportowe zapewniane przez firmę SGS umożliwiają wprowadzenie Twoich produktów na nowe rynki i osiągnięcie zgodności z przepisami Twojego docelowego kraju.

Zanim wprowadzisz swoje produkty na nowy rynek, większość krajów wymaga, aby produkty te spełniały krajowe i międzynarodowe normy. Z tego względu Twoje produkty muszą być zaprojektowane i zbadane w takim sposób, aby mogły być sprzedawane na docelowych rynkach. Nasze usługi w zakresie wydawania certyfikatów importowych i eksportowych umożliwiają Ci wejście na nowe rynki poprzez zapewnienie, że Twoje produkty spełniają wymagane przepisy i normy bezpieczeństwa.

Dlaczego warto korzystać z usług firmy SGS w zakresie wydawania certyfikatów importowych i eksportowych?

Uzyskanie niezbędnego certyfikatu importowego lub eksportowego często wymaga badania produktu i certyfikacji przez niezależny akredytowany organ. Jako światowy lider w zakresie certyfikatów importowych i eksportowych, oddajemy Ci do dyspozycji wyjątkową globalną sieć oraz wszelkie niezbędne akredytacje.

Nasze usługi w zakresie certyfikatów eksportowych i importowych mogą pomóc Ci:

  • zapewnić zgodność z przepisami Twoim produktom oraz spełnić wymogi krajów, w których chcesz prowadzić działalność;
  • zrozumieć koncepcję zróżnicowanej certyfikacji oraz poszczególnych wymaganych kroków, które musisz podjąć, aby spełnić wymogi;
  • uzyskać aprobaty, pozwolenia, certyfikaty importowe, eksportowe i licencje, których potrzebujesz dla swoich produktów, aby móc wejść na nowe rynki.

Świadczone przez czołowego światowego dostawcę wiarygodne usługi w zakresie certyfikatów importowych i eksportowych

Jako światowy lider w dziedzinie kontroli, weryfikacji, badań oraz certyfikacji wyznaczamy standardy jakości oraz rzetelności, a dzięki naszej reputacji Ty możesz spać spokojnie. Z globalną siecią ponad 1000 oddziałów i laboratoriów na całym świecie dysponujemy idealnymi warunkami, aby pomóc Ci wchodzić na nowe rynki. Nasze niezrównane doświadczenie, specjalistyczna wiedza i zasoby sprawiają, że jesteśmy najczęściej wybierani przez klientów potrzebujących certyfikatów importowych i eksportowych oraz pragnących spełnić przepisowe wymogi we wszystkich branżach, w dowolnym miejscu na świecie.

Nasze usługi w zakresie certyfikatów eksportowych i importowych obejmują:

  • audyty procesów produkcyjnych związanych z Twoim produktem;
  • kontrole dokumentów i ocenę zgodności z wymogami obowiązujących przepisów i norm technicznych;  
  • fizyczne kontrole przez wysyłką;
  • pobieranie próbek, badania i analizy w pełni akredytowanych laboratoriach;
  • kompleksowe monitorowanie dostawców.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie certyfikatów importowych i eksportowych mogą pomóc Ci w osiągnięciu nowych rynków i spełnić stosowne krajowe i międzynarodowe normy.