Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W każdej branży czy sektorze produkty i usługi muszą spełniać normy i przepisy wymagane przez rynek docelowy.

Bez odpowiedniej zgodności przedsiębiorstwo ma ograniczony dostęp do rynków, dochodzi też do zerwania łańcucha dostaw i spadku dochodów.

Identyfikacja odpowiednich przepisów obowiązujących na danym rynku odnośnie danych produktów lub usług może być skomplikowana. Zrozumienie przepisów krajowych i międzynarodowych, norm obowiązujących w sektorze bądź branży oraz indywidualnych wymogów klienta wymaga dokładnego zbadania i szczegółowej znajomości danej branży.

SGS oferuje szeroki zakres usług audytowych i certyfikacyjnych obejmujący cały łańcuch wartości, od certyfikacji produktów po certyfikację organizacji procesu, usług i systemów. Jesteśmy znani z rzetelnych i szczegółowych standardów audytu, weryfikacji i inspekcji, dając pewność niezbędną do wprowadzenia usług i produktów na rynek. Nasza międzynarodowa sieć dysponuje wiedzą fachową i zaawansowanymi ośrodkami badawczymi, które można dostosować do konkretnych potrzeb, by zyskać pewność, że oferowane przez przedsiębiorstwo usługi i produkty spełniają i przekraczają oczekiwania docelowe.