Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Obecnie, większość energii wytwarzanej na świecie nadal pochodzi ze źródeł konwencjonalnych, takich jak węgiel, gaz i hydroelektrownie.

Powodzenie działalności zakładów produkujących energię z paliw konwencjonalnych zależy od oceny i zarządzania ryzykiem technicznym związanym z obsługą tych złożonych technologii, a także od zgodności z przepisami.

Elektrownia musi być zdolna do wytwarzania niezawodnego, przewidywalnego przepływu energii w bezpieczny i zrównoważony sposób przy minimalnym wpływie na środowisko. Firma SGS oferuje szeroki zakres usług wspierających działanie elektrowni wykorzystujących paliwa konwencjonalne i obejmujących kontrole, alpinizm przemysłowy, audyty, kalibrację zbiorników i systemy zarządzania integralnością.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w branży energetycznej, a także naszej globalnej sieci jesteśmy najchętniej wybieranym partnerem dającym pewność, że konwencjonalne elektrownie są budowane i obsługiwane w sposób bezpieczny, stabilny i niezawodny, bez względu na ich lokalizację.