Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi w trakcie budowy i przekazania do eksploatacji zakładów przemysłowych oferowane przez firmę SGS – szeroki wachlarz usług, począwszy od etapu planowania, aż po eksploatację, zapewniający skuteczną realizację projektu.

W celu pomyślnego ukończenia projektu budowy zakładu przemysłowego musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów w trakcie budowy oraz przekazania do eksploatacji.

Przykładowo w trakcie budowy musisz upewnić się, że wszystkie prace prowadzone są w ramach uzgodnionej ceny i harmonogramu oraz zgodnie z dokumentacją techniczną, przepisami, standardami i pozwoleniami budowlanymi. Musisz także mieć pewność, że cała dokumentacja, certyfikaty oraz deklaracje są uzupełnione i poprawnie wydane.

Po ukończeniu budowy Twój nowy zakład przemysłowy potrzebuje systemu wsparcia, aby od etapu budowy obiektu przejść do etapu jego eksploatacji. Rozruch wymaga przeszkolonego personelu, dobrze funkcjonującego sprzętu oraz w pełni sprawnych systemów. Dlatego zarządzanie związane z przekazaniem zakładu przemysłowego do eksploatacji jest kluczowym punktem, który decyduje o pomyślnym i terminowym rozpoczęciu eksploatacji.

Nasze kompleksowe usługi w trakcie budowy i przekazania do eksploatacji zapewniają skuteczne wsparcie mające na celu pomyślne przejście od etapu planowania do eksploatacji.

Oferujemy Ci niezrównaną wiedzę na temat przemysłu, doświadczenie oraz zasoby. Dzięki temu możemy pomóc Ci zmniejszyć ryzyka techniczne, zapobiec błędom konstrukcyjnym, a także zapewnić zgodność z wszelkimi przepisami i standardami, kontrolować budżet oraz harmonogram.  

Dzięki naszej sieci ponad 1 000 biur o zasięgu ogólnoświatowym możemy wspierać Twoje projekty przemysłowe na każdym etapie i w większości krajów.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób nasze usługi w trakcie budowy i przekazania do eksploatacji mogą zapewnić pomyślne ukończenie Twojego projektu przemysłowego.