Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Wykonywana przez firmę SGS certyfikacja nowych urządzeń — uzyskaj pozwolenia niezbędne do importu Twoich produktów w dowolnym kraju na świecie.

Jako producent lub importer nowych urządzeń przemysłowych potrzebujesz różnych pozwoleń, aby móc pomyślnie wprowadzać swoje produkty na rynek międzynarodowy. Świadczone przez firmę SGS usługi certyfikacji nowych urządzeń umożliwiają Ci uzyskać pozwolenia niezbędne do importu Twoich produktów w dowolnym kraju na świecie.

Dlaczego warto korzystać z wykonywanej przez firmę SGS certyfikacji nowych urządzeń?

Pomagamy:

  • korzystać z naszej globalnej sieci w celu uzyskania pozwoleń dla Twoich urządzeń — w dowolnym miejscu na świecie;  
  • opracować najodpowiedniejszą procedurę oceny zgodności w odniesieniu do Twoich urządzeń i rynków docelowych;
  • uzyskać aprobaty dla więcej niż jednego kraju przy tylko jednej kontroli dzięki posiadanym przez nas wielu akredytacjom;
  • spełnić wymogi prawne na całym świecie dotyczące okresowych kontroli, przy zachowaniu międzynarodowych norm oraz lokalnych wymogów ustawowych.

Sprawdzone usługi w zakresie certyfikacji nowych urządzeń świadczone przez lidera na rynku światowym

Jako światowy lider w dziedzinie kontroli, weryfikacji, badań oraz certyfikacji wyznaczamy standardy jakości oraz rzetelności, a dzięki naszej reputacji Ty możesz spać spokojnie. Z globalną siecią ponad 1000 oddziałów i laboratoriów na całym świecie i obecnością w praktycznie każdym porcie lotniczym i morskim, dysponujemy idealnymi warunkami, aby pomóc Ci wchodzić na nowe rynki. Nasze niezrównane doświadczenie, specjalistyczna wiedza i zasoby sprawiają, że jesteśmy firmą najczęściej na świecie wybieraną przez klientów poszukujących usług w zakresie certyfikacji nowych urządzeń.

Świadczone przez nas usługi w zakresie certyfikacji nowych urządzeń obejmują:

  • weryfikację projektową urządzeń przemysłowych,
  • homologację typu urządzeń,
  • kontrole i audyty urządzeń,
  • badania urządzeń i części.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób świadczone przez firmę SGS usługi certyfikacji nowych urządzeń mogą umożliwić Ci uzyskać pozwolenia niezbędne do importu Twoich produktów w dowolnym kraju na świecie.