Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Certyfikacja używanych urządzeń oferowana przez firmę SGS – ocenia wartość rynkową, trwałość użytkowania i wytrzymałość Twojego sprzętu i zapewnia uzyskanie odpowiedniego certyfikatu w dowolnym miejscu na świecie.

Jeżeli zajmujesz się kupowaniem lub sprzedawaniem używanych urządzeń, obiektów przemysłowych i pojazdów, musisz zapewnić jakość i bezpieczeństwo. Nasza niezależna certyfikacja produktów dotycząca używanych urządzeń ocenia realną wartość rynkową, trwałość użytkowania i pozostałą wytrzymałość sprzętu. Możemy również zapewnić, że Twój sprzęt spełnia dyrektywy i normy obowiązujące w kraju, w którym prowadzisz działalność oraz te obowiązujące w krajach, do których zamierzasz prowadzić eksport.

Jeżeli przeprowadzanie inspekcji jest obowiązkowe, tak jak to się dzieje w Indiach, Brazylii i Wietnamie, musimy rozważyć nie tylko lokalne standardy i wymogi prawne, lecz również wymagania importerów i organów importowych działających w krajach przeznaczenia.

Dlaczego warto korzystać z certyfikacji używanych urządzeń oferowanej przez firmę SGS?

Dzięki naszemu niezrównanemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz zasobom, możemy zaoferować Ci niezależną certyfikację produktów oraz przeprowadzanie inspekcji używanych urządzeń, co umożliwi Ci:

  • zyskanie przekonania potrzebnego podczas pożyczania, kupowania, sprzedawania, wypuszczania w leasing produktów przemysłowych, urządzeń, obiektów czy wyposażenia, z możliwością przeprowadzenia pełnych inspekcji przed zakupem;  
  • określenie aktualnej i przyszłej wartości;  
  • oszacowanie bieżącego stanu i trwałości użytkowej urządzeń, obiektów przemysłowych, pojazdów i wyposażenia;
  • przeprowadzenie kontroli technicznej zgodnie z wymaganymi dyrektywami i normami;
  • uzyskanie odpowiedniej certyfikacji produktu dla kraju jego ponownej instalacji.

Sprawdzone usługi w zakresie certyfikacji używanych urządzeń świadczone przez lidera na rynku światowym

Jako światowy lider w zakresie kontroli, weryfikacji, badania i certyfikacji możemy dać Ci pewność, której potrzebujesz, zajmując się używanymi urządzeniami przemysłowymi. Dzięki unikalnej sieci o zasięgu ogólnoświatowym i posiadaniu wielu akredytacji możemy zaoferować Ci niezbędne certyfikaty dla dowolnych krajów, w których prowadzisz działalność.

Nasza certyfikacja używanych urządzeń obejmuje:

  • inspekcje urządzeń, obiektów przemysłowych, pojazdów i sprzętu,
  • certyfikację produktów,
  • kontrole wizualne i badania poświadczone,

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie certyfikacji produktów dla używanych urządzeń mogą pomóc Ci ocenić wartość rynkową, trwałość użytkowania i wytrzymałość Twojego sprzętu oraz zapewnić uzyskanie odpowiedniej certyfikacji w dowolnym miejscu na świecie.