Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Wykonywane przez firmę SGS badania kontrolno-odbiorcze (FAT) zapewniają, że Twoje urządzenie lub obiekt są wymaganej jakości i wszystkie ich parametry są zgodne z umową.

Przed dostawą lub końcową instalacją musisz mieć pewność, że Twoje urządzenie lub obiekt są wymaganej jakości i w pełni gotowe do eksploatacji. Nasze badania kontrolno-odbiorcze (FAT) określają, czy Twoje urządzenie lub obiekt działa zgodnie z oczekiwaniami oraz czy ich parametry są zgodne z umową.

Dlaczego warto korzystać z wykonywanych przez firmę SGS badań kontrolno-odbiorczych (FAT)?

Nasza kompleksowa usługa w zakresie badań kontrolno-odbiorczych (FAT) jest najbardziej efektywnym kosztowo sposobem na zapewnienie, że urządzenie lub obiekt działają prawidłowo. Jako wysoko wykwalifikowany niezależny konsultant posiadamy wymagane umiejętności i zasoby, aby wykonać wiarygodne testy. Możemy też w Twoim imieniu obserwować przeprowadzanie stosownych testów.

Wykonywane przez nas badania kontrolno-odbiorcze umożliwiają Ci:

  • uzyskanie niezależnego dowodu funkcjonalności, jakości i spójności dzięki naszemu kompleksowemu procesowi przeprowadzania badań;
  • weryfikację wszystkich ważnych dokumentów, takich jak instrukcje, podręczniki, plany, rysunki, schematy orurowania i aparatury kontrolno-pomiarowej (P&ID);
  • zapewnienie, że dany sprzęt lub obiekt funkcjonuje zgodnie z oczekiwaniami w ramach możliwych do sprawdzenia przewidywalnych warunków, co obejmuje niewłaściwe użycie lub błąd.

Lider rynku w dziedzinie wiarygodnych badań kontrolno-odbiorczych (FAT)

Jako czołowy dostawca tego rodzaju usług dysponujemy stosownymi uprawnieniami, specjalistyczną wiedzą techniczną oraz wieloletnim doświadczeniem, które są niezbędne, aby przeprowadzić wiarygodne badania kontrolno-pomiarowe (FAT) w zakładzie. Ponadto dzięki naszej globalnej sieci profesjonalistów, możemy szybko skierować odpowiednio wyszkolonych i wykwalifikowanych ekspertów w dowolne miejsce na świecie.

Wykonywane przez nas badania kontrolno-odbiorcze (FAT) obejmują: 

  • kompleksowe sprawdzenie po kątem kompletności;
  • potwierdzenie funkcjonalności poprzez konwencjonalne testy funkcjonalne lub symulację;
  • weryfikację wymogów zawartych w umowie;
  • weryfikację dostępności i jakości dokumentów;
  • inspekcję końcową.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze badania kontrolno-odbiorcze (FAT) mogą zagwarantować, że Twoje urządzenie lub obiekt są wymaganej jakości i wszystkie ich parametry są zgodne z umową.