Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Twoje miejsce pracy może stanowić potencjalne pole elektromagnetyczne, którego obecność może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie. Chcąc zapewnić swoim pracownikom bezpieczne środowisko pracy, skontaktuj się z SGS w celu przeprowadzenia monitoringu pól elektromagnetycznych. 

Promieniowanie elektromagnetyczne generowane jest przez różne źródła w miejscu pracy - począwszy od nadajników radiowych emitujących fale na niskich częstotliwościach, nadajników telefonii komórkowych oraz laserowych czytników kodów kreskowych, a skończywszy na urządzeniach emitujących fale na wysokich częstotliwościach, takich jak promienie Roentgena. Ryzyko wynikające z narażenia na działanie pola elektromagnetycznego zależy od natężenia działających sił.

Aby ocenić potencjalne ryzyko narażenia w danym miejscu, przeprowadzamy monitoring pól elektromagnetycznych. Przygotowujemy wszechstronny raport obejmujący analizę wyników monitoringu oraz specyficzne zalecenia umożliwiające spełnienie wymagań ustawowych.

Nasi eksperci wykorzystują dedykowane pakiety oprogramowania do przygotowania informacji, jakie działania należy podjąć, aby spełnić wymagania branżowe w zakresie promieniowania elektromagnetycznego. Analiza pól elektromagnetycznych wykonywana jest zgodnie z międzynarodowymi standardami i wytycznymi.

Aby zagwarantować bezpieczne środowisko pracy, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w zakresie monitoringu pól elektromagnetycznych.

Ta usługa nie jest obecnie dostępna w Twoim kraju. Dysponujemy jednak siecią o zasięgu ogólnoświatowym, która nie ma sobie równych. Prosimy o kontakt w celu omówienia możliwości realizacji tej usługi.