Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Dobra jakość powietrza wewnętrznego poprawia samopoczucie i zdrowie Twoich pracowników. Nie ma więc wątpliwości, że obiekty z powietrzem o dobrej jakości są bardziej produktywnymi miejscami pracy.

Firma SGS oferuje usługi badań jakości powietrza wewnętrznego, które dają Ci pewność i spokój, że zapewniasz swoim pracownikom bezpieczne i zdrowe środowisko pracy.

Możemy przeprowadzić ocenę jakości powietrzna wewnętrznego, która będzie punktem wyjścia dla zarządzania środowiskowego w każdym aspekcie twojego miejsca pracy. Nasze rozwiązania mogą dotyczyć kompletnego cyku życia Twojego obiektu — od pomysłów na projekt budynku po techniki bezpiecznego i przyjaznego środowisku wyburzenia.

W swoim życiu każdy z nas spędza tysiące godzin w pracy. Niskiej jakości powietrze wewnętrzne może powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak alergie i choroby układu oddechowego. Nawet drobne dolegliwości, takie jak bóle głowy lub podrażnienie oczu, może powodować dyskomfort i rozpraszać, co w rezultacie może prowadzić do niższej produktywności. Jeżeli chcesz zająć bardziej proaktywne stanowisko w zakresie zarządzania środowiskowego, aby uzyskać przewagę konkurencyjną, możemy pomóc Ci stosując innowacyjne rozwiązania dopasowane do twojego miejsca pracy.

Na jakość środowiska wewnętrznego składa się regulacja klimatu, wentylacji i wilgotności. Przeprowadzamy staranne kontrole układów ogrzewania i klimatyzacji. Przeprowadzamy inspekcje wentylacji oraz dokonujemy na miejscu pomiarów poziomu alergenów, ozonu, azbestu i innych niebezpiecznych substancji. Badana jest jakość dostarczanej wody, w szczególności, aby wykluczyć zanieczyszczenia, które mogą spowodować tzw. chorobę legionistów. Możemy zbadać również poziom hałasu, drgań i intensywności oświetlenia.

Oferujemy wiarygodne i weryfikowalne dane oraz wysoko zaawansowany efektywny kosztowo proces certyfikacji. Jeżeli odpowiadasz za więcej obiektów, nasze długoterminowe techniki monitorowania standaryzują działania naprawcze we wszystkich obiektach i pomagają Ci w zmniejszeniu kosztów operacyjnych. Jeżeli musisz spełniać wymogi stosownych przepisów, możemy zająć się również i tą kwestią.

Nasza dokumentacja pozwala Ci sprawić, że zarządzanie środowiskowe staje się stałą częścią Twoich regularnych działań. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak łatwo jest poprawić warunki pracy i stworzyć środowisko, w którym Ty i Twoi pracownicy możecie osiągnąć najwyższą wydajność.