Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Popraw warunki zdrowotne i bezpieczeństwo Twojej działalności dzięki przeprowadzonym przez firmę SGS pomiarom poziomu hałasu.

Pomożemy Ci spełnić wymogi przepisowe w zakresie hałasu w odniesieniu do Twojego obszaru dzięki rozwiązaniom opracowanym specjalnie dla potrzeb Twojej firmy. Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów ds. ochrony środowiska.

Hałas pochodzący z procesów przemysłowych i działania maszyn może uszkodzić słuch Twoich pracowników i być powodem skarg ze strony lokalnych władz i społeczności. Nasz zespół zespół specjalistów posiadających stosowne akredytacje zapewni Ci ocenę wpływu hałasu oraz porady dotyczące najnowocześniejszych technik ograniczania i kontrolowania emisji hałasu.

Nasi specjaliści ds. pomiaru poziomu hałasu posiadają akredytację w zakresie badań emisji hałasu urządzeń zewnętrznych (dyrektywa UE WE/200/14). Dokonujemy pomiarów poziomu hałasu w miejscu pracy, przy korytarzach powietrznych oraz trasach transportowych, aby ustalić, gdzie mogą znajdować się obszary problematyczne.

Nasze usługi w zakresie pomiaru poziomu hałasu obejmują:

  • ocenę zakładów przemysłowych;
  • kontrolę i certyfikację pojedynczych produktów;
  • usługi badań laboratoryjnych.
  • Certyfikaty jakości oraz oznakowanie CE w odniesieniu do poziomu hałasu w celu wykazania zgodności z podstawowymi przepisami w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • Dokumentacja i pomoc techniczna  
  • Certyfikacja zarządzania

Pomiary hałasu przedstawiane są w postaci kolorowych trójwymiarowych modeli, które ułatwiają dostrzeżenie źródła problemów. Jeżeli emisja hałasu wytwarzanego przez Twoją firmę okaże się przekraczać limity określone dla Twojej branży, nasz zespół specjalistów odnajdzie przyczyny i określi odpowiednie środki zaradcze.

Nasza szczegółowa dokumentacja zawiera porady i nowatorskie pomysły w zakresie ograniczania hałasu. Plan obsługi zapewni Ci stałą zgodność z przepisami dotyczącymi hałasu w Twojej branży. Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. badań poziomu hałasu już dziś, aby dowiedzieć się więcej.